Вівторок, 16.04.2024, 14:14 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Липень » 01

В перший день липня міська бібліотека привітала  дітей пришкільного табору «Веселка» (ЗОШ №10) на літньому майданчику! Дітей очікував бібліотечний пікнік «З книгою відкриваємо світ», на якому  йшла мова про книгу , читання та бібліотеку.
        Бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. розповіла школярам про історію виникнення книги, її неоціненну роль в житті кожної людини. Читаючи книги, ми стаємо мудрішими, світлішими, довідуємося багато нового про сучасність і давно минулі часи. З цікавістю  та користю діти провели час на свіжому повітрі! Вони відгадували загадки, грали в гру «Добери слово», прийняли участь у конкурсі « ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1256 | Додав: tetyana | Дата: 01.07.2017 | Коментарі (0)