Четвер, 25.04.2024, 02:06 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Липень » 1 » Бібліотечний пікнік на свіжому повітрі!
Бібліотечний пікнік на свіжому повітрі!

В перший день липня міська бібліотека привітала  дітей пришкільного табору «Веселка» (ЗОШ №10) на літньому майданчику! Дітей очікував бібліотечний пікнік «З книгою відкриваємо світ», на якому  йшла мова про книгу , читання та бібліотеку.
        Бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. розповіла школярам про історію виникнення книги, її неоціненну роль в житті кожної людини. Читаючи книги, ми стаємо мудрішими, світлішими, довідуємося багато нового про сучасність і давно минулі часи. З цікавістю  та користю діти провели час на свіжому повітрі! Вони відгадували загадки, грали в гру «Добери слово», прийняли участь у конкурсі «Заглянь у тлумачний словник» та вікторині «Бібліотека – книжчин дім».

З особливою увагою вислухали учні  поради бібліотекаря про правила зберігання книги та  рекомендації з правил користування книгою, а також побажання про те, щоб не було жодного дня без прочитаної книги! Пам’ятайте слова «Повісті минулих літ», що книги – плоди мудрості, джерело мудрості, світло мудрості. Вчіться у героїв книжок любити нашу землю, її мову, мистецтво. Мандруйте рідною країною, пізнавайте себе і людей, знайомтеся з подіями , які відбулися у давнину, заглядайте у майбутнє.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1258 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2