Середа, 08.05.2024, 17:42 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Серпень » 16

Найлегше бібліотекарям рекомендувати читачам книгу, яку вони прочитали самі. Особливо українську книгу, яка випромінює світло. Такою книгою цього місяця стала «Анна Київська» Валентина Чемериса (1936 – 2016).
Нагороджений орденами рівноапостольного князя Володимира Великого (І, ІІ, ІІІ ступенів) та святого архистратига Михаїла, Почесною грамотою і медаллю Кабміну України та іншими відзнаками. Заслужений працівник культури України.
Свій творчий шлях Валентин Чемерис розпочав як сатирик-гуморист. Видав 18 веселих збірок - гуморески, пародії, веселі повісті. Серед них: “Вибори таємного агента”, “Як стати ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 575 | Додав: tetyana | Дата: 16.08.2017 | Коментарі (0)