П`ятниця, 19.04.2024, 03:24 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 13

Україна – це милозвучна рідна мова, вишиваний рушник, задушевна лірична пісня і крилатий танець.  Знати свій рід, свій народ – це знати мамину пісню, що сіяла в душу дитини зернятка, котрі, зійшовши, виростали в добро, любов і ласку. Це знати батьківську хату, стежина від якої веде у великий шлях Батьківщини.
Саме для того, щоб пробудити інтерес до культури українського народу в читальній залі міської бібліотеки експонована  тематична книжкова виставка «Свята земля серпанку і калини», література якої розповість про звичаї, традиції, обереги, побут та культуру українців.  Ви дізнаєтесь  як готуватися до Свят - вечора і як зустрі ... Читати далі »

Категорія: Виставки | Переглядів: 448 | Додав: tetyana | Дата: 13.06.2018 | Коментарі (0)