П`ятниця, 19.04.2024, 00:43 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 13 » З глибин народного джерела
З глибин народного джерела

Україна – це милозвучна рідна мова, вишиваний рушник, задушевна лірична пісня і крилатий танець.  Знати свій рід, свій народ – це знати мамину пісню, що сіяла в душу дитини зернятка, котрі, зійшовши, виростали в добро, любов і ласку. Це знати батьківську хату, стежина від якої веде у великий шлях Батьківщини.
Саме для того, щоб пробудити інтерес до культури українського народу в читальній залі міської бібліотеки експонована  тематична книжкова виставка «Свята земля серпанку і калини», література якої розповість про звичаї, традиції, обереги, побут та культуру українців.  Ви дізнаєтесь  як готуватися до Свят - вечора і як зустрічати Різдво христове, як гуляти Масляну і як поводитися у Великий піст  та багато іншого.
    Виставка  призначена для широкого кола користувачів: для учнів загальноосвітніх шкіл, студентів ліцею, вчителів та для читачів, які цікавляться історією, культурою та національною  духовністю українського народу.
               Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше!  Поспішайте!

Книжкова виставка чекає на Вас.

Категорія: Виставки | Переглядів: 448 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1