П`ятниця, 29.03.2024, 12:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Березень » 26

Книга – найніжніше та найцінніше слово для бібліотекарів. Читання – найнеобхідніша потреба кожної людини, без вміння якої неможливий ані подальший розвиток, ані становлення як особистості. Читання - складний когнітивний процес. У нього входить візуальне сприйняття символів, їх декодування, розуміння загальної композиційно-логічної побудови тексту. Читання  текстів впливає на глибинні структури мозку.
Акція «Читання – це розум та сила» зібрала у бібліотеці майбутню професуру нашої країни. Разом ми обговорили питання позитивного впливу читання на мозок, що допомагає вчитися на «12» балів. Визначилися зі структурою найпривабливішої для читач ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 513 | Додав: tetyana | Дата: 26.03.2019 | Коментарі (0)