Четвер, 25.04.2024, 15:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Травень » 10

9 травня Україна відзначає велике свято – День Перемоги. День Перемоги - свято особливе. Це день великої радості та гордості, але водночас великого смутку, оскільки перемога дісталася нашому народу жахливою, неймовірно високою ціною. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.
     8 травня бібліотекарі бібліотеки-філії №4 завітали до Білицького  будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів на літерату ... Читати далі »

Категорія: Співпраця з Будинком-інтернатом | Переглядів: 492 | Додав: tetyana | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)