П`ятниця, 26.04.2024, 10:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Червень » 01

У перший літній день в Україні , як і у всьому світі , відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей, одне із найкращих міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
 Для Білицької міської бібліотеки відзначення цього дитячого свята вже стало традиційним. Цьогоріч працівники бібліотеки разом з учнями  3-А класу ЗОШ №10 (класний керівник Науменко І.В.)організу ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 377 | Додав: tetyana | Дата: 01.06.2019 | Коментарі (0)