Субота, 20.04.2024, 10:44 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Серпень » 02

Провести дітям свій літній відпочинок з користю , весело та цікаво може допомогти бібліотека! Наша  Білицька міська бібліотека  може запропонувати своїм відвідувачам  не тільки цікаву книжку, але і  можливість проявити свої таланти та здібності, творчість та креативність. Сьогодні  значення бібліотеки  як місце творчого спілкування стає дедалі важливішим. Творчі майстерні та майстер  класи міцно увійшли в практику бібліотечної роботи. Цього разу  постійні відвідувачки бібліотеки з користю провели свій вільний час  та поповнили скарбницю дитячої творчості дитячого абонементу чудовими поробками з пластиліну .
Запрошуємо усіх нудьгуючих ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 327 | Додав: tetyana | Дата: 02.08.2019 | Коментарі (0)