Вівторок, 16.04.2024, 09:50 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Серпень » 2 » Літо без нудьги!
Літо без нудьги!

Провести дітям свій літній відпочинок з користю , весело та цікаво може допомогти бібліотека! Наша  Білицька міська бібліотека  може запропонувати своїм відвідувачам  не тільки цікаву книжку, але і  можливість проявити свої таланти та здібності, творчість та креативність. Сьогодні  значення бібліотеки  як місце творчого спілкування стає дедалі важливішим. Творчі майстерні та майстер  класи міцно увійшли в практику бібліотечної роботи. Цього разу  постійні відвідувачки бібліотеки з користю провели свій вільний час  та поповнили скарбницю дитячої творчості дитячого абонементу чудовими поробками з пластиліну .
Запрошуємо усіх нудьгуючих до нас в бібліотеку. У нас цікаво, весело та комфортно!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 326 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1