П`ятниця, 26.04.2024, 06:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Вересень » 11

До Білицької бібліотеки-філії №4 завітала молодь на інформаційний коктейль «Бібліотека-відкритий простір». Бібліотекарі розповіли старшокласникам про те, що у сучасному світі бібліотека  перестає бути місцем, де зберігаються книги, а стає дійсно громадським центром спілкування, комфортним і максимально зручним для користувачів з можливістю реалізувати власні культурно - освітні,  дозвільні, інтелектуальні, соціальні потреби та дії. Сьогодні бібліотеки працюють у світі шаленої конкуренції. Мільйони безкоштовних книг і статей завдяки Інтернету є доступними, в якій би частині світу вони не були. Щодня створюються установи, фірми, кафе, які змагаються за від ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 215 | Додав: tetyana | Дата: 11.09.2020 | Коментарі (0)