П`ятниця, 29.03.2024, 01:34 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Квітень » 07

Зміна суспільної формації, здобуття Україною незалежності зумовили потребу духовного відродження нації, яке неможливе без знання своєї історії, своїх національних коренів. Білицька міська бібліотека пропонує читачам книжкову виставку «Духовна криниця українських традицій»,  на якій розміщено цікавий і корисний матеріал про Україну й українців, їхню культуру, давні  й сучасні вірування, звичаї, традиції, усну народну творчість, обереги, історію державної символіки. Виставка складається із трьох розділів. У першому розділі «Звичаї та обряди – скарб українського народу» розповідається про національні особливості українських свят, традицій, звичаїв і пов’ ... Читати далі »

Категорія: Виставки | Переглядів: 195 | Додав: tetyana | Дата: 07.04.2021 | Коментарі (0)