Четвер, 18.04.2024, 06:14 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Червень » 30

29.06.2021 року у приміщенні Добропільської міської центральної бібліотеки відбулася зустріч осіб старшого віку з представниками Добропільської міської ради, фахівцями Добропільської централізованої бібліотечної системи. Зустріч була присвячена обговоренню Аналітичного звіту по тренінгах, які проводилися під час впровадження проєкту "Соціальна активність - категорія без віку", що був організований громадською організацією «Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя"» м. Слов'янськ за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Для участі в проєкті були запрошені особи поважного віку з міст Донецької області, а саме: Добропілля, Дружківки, Краматорську ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 197 | Додав: tetyana | Дата: 30.06.2021 | Коментарі (0)