Вівторок, 23.04.2024, 23:29 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Грудень » 07

До Міжнародного дня захисту прав людини в нашій бібліотеці пройшов онлайн захід «Обережно! Торгівля людьми». До інформаційної години долучилися дорослі користувачі бібліотеки за допомогою онлайн платформи Zoom. Слухачі отримали інформацію, що у сучасному рабстві перебувають понад 20 млн людей, а також, що у більшості випадків люди стають жертвами торгівлі людьми через обман чи шляхом примусу. Крім того, жертви можуть нерідко піддаватися фізичному або психологічному насильству: загрозам, зґвалтуванням, вбивствам. Найчастіше у жертв забирають документи і примушують платити вигадані борги. Учасники онлайн заходу дізналися, що потрібно перевіряти інформацію заздалегідь, переконатися чи все безпечно ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 185 | Додав: tetyana | Дата: 07.12.2021 | Коментарі (0)