П`ятниця, 26.04.2024, 09:32 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Грудень » 7 » Не стань жертвою торгівлі людьми!
Не стань жертвою торгівлі людьми!

До Міжнародного дня захисту прав людини в нашій бібліотеці пройшов онлайн захід «Обережно! Торгівля людьми». До інформаційної години долучилися дорослі користувачі бібліотеки за допомогою онлайн платформи Zoom. Слухачі отримали інформацію, що у сучасному рабстві перебувають понад 20 млн людей, а також, що у більшості випадків люди стають жертвами торгівлі людьми через обман чи шляхом примусу. Крім того, жертви можуть нерідко піддаватися фізичному або психологічному насильству: загрозам, зґвалтуванням, вбивствам. Найчастіше у жертв забирають документи і примушують платити вигадані борги. Учасники онлайн заходу дізналися, що потрібно перевіряти інформацію заздалегідь, переконатися чи все безпечно, якщо ви знайшли роботу за кордоном  та отримали багато іншої корисної інформації. Легальна праця можлива тільки з дійсною робочою візою! Але головне, вони дізналися куди звертатися, якщо загрожує небезпека потрапити у ситуацію з торгівлею людьми.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 186 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1