Четвер, 25.04.2024, 22:10 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Листопад » 27 » Подорож у Читай місто
Подорож у Читай місто

Учні 1 класу ЗОШ №10 з вчителем Науменко І. В. вперше в житті завітали до міської бібліотеки на екскурсію.

Бібліотекарі розповіли дітям про те, що в бібліотеці живуть книги на будь-який смак: про тварин та рослин, про історію країн, нашу планету та ще багато цікавого.

Бібліотекар познайомила учнів з правилами користування бібліотекою. Школярі відвідали дорослий відділ бібліотеки, читальний,комп’ютерний зал, подивилися мультфільми.

Вони дізналися багато цікавого та стали новими друзями бібліотеки. Після її відвідування залишилися задоволеними та щасливими.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1098 | Додав: tetyana | Теги: Знайомство з бібліотекою, новини 2012 року | Рейтинг: 3.0/2