П`ятниця, 29.03.2024, 00:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Березень » 14 » Вічне слово Кобзаря
Вічне слово Кобзаря

Вірші Тараса Григоровича Шевченка сповнені великої любові до рідного народу, до всіх дітей. Тому так високо шанують дорослі і малі пам’ять Великого Кобзаря, тому так люблять його полум’яне і ласкаве Слово. З дитинства всім знайомі рядки:

Садок вишневий коло хати,
   Хрущі над вишнями гудуть,
   Плугатарі з плугами йдуть ,
   Співають ідучи дівчата
  А матері вечерять ждуть.

Цей та багато інших уривків з віршів Т. Шевченка для дітей( « Тополя», «Світає», « Тече вода з – під явора», « Зоре моя вечірняя») прозвучали на поетичному святі                       « Літературними стежками Т. Г. Шевченка», проведеному в Білицькій міській бібліотеці з молодшими школярами ЗОШ №10( вихователь Дмитрук І. М.)

Красиво та виразно декламували вірші Кобзаря: Лемішка Ірина, Науменко Руслан, Максим Сокол, Вахтуров Андрій, Бабич Катерина, Обіход Катерина та ін.

Школярі з великим задоволенням подивилися на комп’ютері дитяче відео « Уроки тітоньки Сови», присвячене життю та творчості Шевченка .

.

Бібліотекар познайомила з книжковою виставкою – вікториною « Тарасовими шляхами» та провела бібліографічний огляд літератури «Вінок великому Кобзареві».

Бібліотекарям та вихователю вдалося розкрити невідомі сторінки життя і творчості геніального сина України, пробудити любов та шану до народного поета.

Категорія: Шевченківські заходи | Переглядів: 2318 | Додав: tetyana | Теги: Дмитрук Ірина Миколаївна, Тарас Шевченко, новини 2012 року | Рейтинг: 5.0/2