П`ятниця, 26.04.2024, 12:53 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Листопад » 7 » Плекатимеш мову – цвістимуть слова
Плекатимеш мову – цвістимуть слова

Уже стало традицією в листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

Цього року працівники Білицької міської бібліотеки завітали з мовним ранком «Слово до слова - зложиться мова» до групи продовженого дня Білицької ЗОШ № 10 (вихователь Дмитрук І. М.)

Бібліотекар Гук Л. П. розповіла дітям про витоки української писемності, значення мови в житті людини, почесне місце української мови серед інших мов світу.

Учні поринули у світ краси і принад українського слова. Із задоволенням діти взяли участь у конкурсах «Мовне асорті», «Склади слово», «Редактор», виконували різноманітні лінгвістичні завдання, виразно читали поезію про рідну мову.

Учні отримали не тільки призи, а й позитивні емоції, сповнені любові до рідного слова. Мова –державна перлина, Нею завжди дорожіть. Без мови немає країни – Мову, як матір, любіть.

Категорія: Рідна мова | Переглядів: 1259 | Додав: tetyana | Теги: Дмитрук Ірина Миколаївна, День української писемності та мови, новини 2014 року, група продовженого дня | Рейтинг: 0.0/0