П`ятниця, 26.04.2024, 03:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Серпень » 27 » У лукомор’я дуб зелений
У лукомор’я дуб зелений

Книга завжди допомагає у житті людини. Саме книги,прочитані у дитинстві,запам’ятовуються на довгі роки,впливають на подальший розвиток,на світосприйняття,виробляють певні норми поведінки.

Бібліотекарі міської бібліотеки роблять все можливе,щоб правильно організувати дитяче читання. Вже два роки бібліотека співпрацює з дитячим закладом «Дзвіночок» за програмою «Читаємо разом з дошколятами». Цього разу бібліотекарі завітали до старшої та середньої груп (вихователі Горбань О.Г. та Кіріченко Н.Г. ) із заходом «У лукомор’я дуб зелений».

Бібліотекар Гук Л.П. ознайомила з біографією відомого російського письменника О.С.Пушкіна,поринула у дивовижну книжкову подорож казковим світом. Потім відбулося жваве обговорення казки,діти засудили жадібність та невдячність старухи. А ще вони вчились загадувати такі побажання рибці,які б нікого не залишили біля розбитого корита.

Бібліотекар Піщенко Н.В. на ноутбуці показала малюкам слайд-шоу «Казка про золоту рибку», зачитала уривки з літературних казок О.С.Пушкіна.

На пам'ять про зустріч малюки отримали зразки розмальовки за казкою,а ще пообіцяли бути чемними,щирими та добрими.

Весело та з користю провели діти час разом із бібліотекою на свіжому повітрі! Приходьте, дітки, батьки до бібліотеки,читайте,навчайтесь! До нових зустрічей!

Категорія: Співпраця з ДНЗ №12 «Дзвіночок» | Переглядів: 2058 | Додав: tetyana | Теги: новини 2013 року, дитячий садочок «Дзвіночок» | Рейтинг: 1.0/1