П`ятниця, 26.04.2024, 20:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Травень » 29 » Сяйте усмішки, сонцем зігріті
Сяйте усмішки, сонцем зігріті

Захист дитинства у цілому світі –
Це місія честі, любові й добра.
Заради майбутнього треба нам жити.

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

На порозі – літо. 1 червня присвячене Всесвітньому дню захисту дітей. У цей день в Україні відбуваються численні дитячі заходи: розважальні програми із незвичайними конкурсами, вікторинами та іграми. Не став винятком і наш культурний заклад. Білицька міська бібліотека влаштувала дитячий ранок «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

Гостями були учні 1класу (кл. керівник Бєланова І.В.), інтегрованого класу (кл. керівник Гапон В.Д.) та малюки середньої групи дитячого садочка «Дзвіночок» (вихователь Ремінна С.Г.).

Колектив бібліотеки подарував для них цікаву гру-подорож по Сонячному літу, здійснив екскурсію на Танцювальну, Загадкову, Казкову та Веселу галявини Із кумедною Шапокляк, Літом і Загадкою.

Атмосферу свята пройняв бадьорий настрій. З великим задоволенням маленькі гості декламували вірші, співали, відгадували загадки та брали участь у вікторинах.

Свято звеселило дітей, згуртувало, дало можливість проявити свої вміння, здібності І , сподіваємось, надовго Їм запам’яталось.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 1566 | Додав: tetyana | Теги: Гапон Валентина Дмитрівна, новини 2012 року, дитячий садочок «Дзвіночок», Знайомство з бібліотекою, інтегрований клас, День захисту дітей | Рейтинг: 5.0/2