П`ятниця, 29.03.2024, 16:12 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Грудень » 19 » Ходить світом Миколай
Ходить світом Миколай

Хто не знає Святого Миколая?! Весь християнський світ вважає його за великого угодника Божого. Цілий рік діти чекають, коли ввечері 19 грудня до оселі прийде сивочолий дідусь - зимовий Миколай, добрий друг і захисник дітвори.

Цього року Святий Миколай завітав до читального залу міської бібліотеки, де зустрівся з учнями 1класу ЗОШ№10 (кл. керівник Науменко І.В.). З радістю зустріли діти довгоочікуваного дідуся. Вони читали для нього вірші, співали пісень, написали листи із побажаннями.

Цікавою та веселою стала поява кумедної Язикатої Хфеськи, яка була старим другом бібліотеки. Вона вразила дітей своєю балакучістю, а все тому, що читала багато книжок. Так базікала, що забула вчасно відправити листа Святому Миколаю.

Хфеська і Миколай побажали всім присутнім здоров’я, наснаги в навчанні, доброти, чемності і веселого настрою. На святі діти отримали не тільки чудові подарунки, але й купу позитивних емоцій.

ЗІ СВЯТОМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Категорія: Християнські свята | Переглядів: 1257 | Додав: tetyana | Теги: Святий Миколай, святкові заходи, новини 2012 року | Рейтинг: 3.0/2