Четвер, 28.03.2024, 18:03 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Грудень » 20 » Святий добрий Миколай, до бібліотеки завітай!
Святий добрий Миколай, до бібліотеки завітай!

Напередодні одного з найочікуваніших та чарівних свят - Дня Святого Чудотворця Миколая відбулася дивовижна зустріч працівників міської бібліотеки – філії №4 з учнями 3 та 4 класів ЗОШ№8(кл. керівники Рязанцева Т.В. і  Березовська Т.В.). Колектив бібліотеки підготував дійсно цікаве свято: дитячий ранок «Чекає на дарунки дітвора». В яскраво прикрашеній залі з новорічною ялинкою, сніжинками та гірляндами діти радо зустріли і ведучу, і голуба –  символа миру і любові,  а особливо, Святого Миколая.

Ведуча Гук Л.П. розповіла дітям хто такий Святий Миколай і як він допомагав всім  бідним і знедоленим, а також рибалкам і диким звірям.

Діти дали гідну відповідь Святому Миколаю: вони відгадували загадки,демонстрували свої  малюнки, а також написали листи зі своїми мріями,проханнями та побажаннями. Особливою радістю для дітей  було вручення подарунків від Святого Миколая,який наостанок побажав  дітям відкривати своє серце для добра і дарувати людям хоч крихітку тепла.

Категорія: Християнські свята | Переглядів: 1484 | Додав: tetyana | Теги: Святий Миколай, новини 2011 року | Рейтинг: 5.0/1