Четвер, 28.03.2024, 18:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Лютий » 20 » Рідна мова - диво калинове
Рідна мова - диво калинове

Ти постаєш в ясній обнові,
     Як пісня, линеш, рідне слово.
     Ти наше диво калинове,
     Кохана материнська мово!

Напередодні Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого , міська бібліотека підготувала і провела свято мови «Велика, щедра і прекрасна…» На цей захід були запрошені учні 6 класу ЗОШ №10 (кл. керівник Кривоконь В. Ф.)

На святі діти дізналися про те, що в світі існує 5000 мов, які живуть сім’ями. Українська мова належить до індоєвропейської сім’ї. Про це учням розповіла бібліотекар Гук Л. П. А вчитель – філолог Дмитрук І. М. запропонувала дітям лінгвістичні конкурси та мовну вікторину «Найкращий знаток рідної мови».

Учні вразили своїми знаннями з української мови, усної народної творчості та поетичного слова. На заході не обійшлося без веселого гумору.

Личковаха Іван, Завгородня Маша, Костєв Михайло прочитали гуморески.        Найактивніші учні отримали призи.

Любіть, шануйте, бережіть рідне слово.

Категорія: Рідна мова | Переглядів: 1357 | Додав: tetyana | Теги: Дмитрук Ірина Миколаївна, Кривоконь В. Ф., новини 2013 року, Міжнародний день рідної мови | Рейтинг: 3.0/2