Четвер, 25.04.2024, 19:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Січень » 22 » Співаємо славу тій події і тепер
Співаємо славу тій події і тепер

Білицька міська бібліотека не залишилась осторонь від святкування Дня Соборності України,яке відзначається щорічно 22 січня – у день проголошення 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

На святкування були запрошені учні 5 класу (кл.керівник Лєнко І.С.) ЗОШ № 10. Для більшого поринення в історичні факти бібліотекарі запросили вчителя історії Харченко Лідію Анатоліївну.

Кожен народ повинен пам`ятати сторінки своєї історії,щоб у майбутньому не робити невірних кроків,а впевнено йти вперед!

У цей день також прийнято згадувати іншу подію,яка відбулась рівно на рік раніше,22 січня 1918 року – прийняття ІV Універсалу – Проголошення повної незалежності Української Народної Республіки.

Бібліотекарі провели бібліотечну інформинку «Співаємо славу тій події і тепер».

Діти з зацікавленістю слухали розповідь вчителя про події того часу, подивились відео-ролик «День Соборності – вийди на живий ланцюг у своєму місті», відповідали на питання вікторини «Соборність України – основа державності».

Свято запам’яталось дітям яскравою розповіддю вчителя, живим спілкуванням під час вікторини.

XX століття залишило нам у спадок події минулого,які , віддаляючись,не втрачають своєї значущості та актуальності й зараз.

Категорія: Державні свята України | Переглядів: 1339 | Додав: tetyana | Теги: новини 2013 року, День Соборності | Рейтинг: 3.0/2