П`ятниця, 19.04.2024, 02:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Червень » 25 » Бібліотека зустрічає гостей
Бібліотека зустрічає гостей

Бібліотека завжди радо зустрічає своїх гостей. Цього разу на екскурсію до храму книги завітали учні, які відпочивають у пришкільних таборах «Орлятко» (ЗОШ №10) та «Веселка» ( ЗОШ №9). Бібліотекар дитячого відділу обслуговування Гук Л. П. розповіла дітям про історію створення бібліотеки, про книги та улюблених літературних героїв, про «Бібліоміст» та роботу Інтернет – центра. З увагою діти слухали консультацію бібліотекаря про каталоги бібліотеки.

Але найбільший інтерес та зацікавленість викликала виставка – експозиція «Корінням давній мій Донбас», на якій розташовані друковані матеріали міських поетів, книги по історії рідного краю, а також справжнє знаряддя з часів Великої Вітчизняної війни.

Діти були вдячні за цікаву екскурсію.

Ось і підійшов до кінця ще один навчальний рік. Школярі стали доросліші, багато чого дізналися, чого навчилися. Почалися канікули і веселий відпочинок. Але з дітьми залишаються герої улюблених книг. Прекрасною традицією для юних читачів стало відвідувати бібліотеку під час екскурсій і не забувати читати книги влітку.

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 1027 | Додав: tetyana | Теги: ЗОШ №9, новини 2013 року, ЗОШ №10, Бібліоканікули, пришкільний табор «Веселка» | Рейтинг: 1.0/1