Четвер, 28.03.2024, 12:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Червень » 26 » Бібліоканікули
Бібліоканікули

Веселе, чарівне, таке довгоочікуване літо! Ось і прийшло воно на радість всім дітям. Можна веселитися, засмагати, із задоволенням проводити вільний час! Така можливість є у дітей, які відвідують оздоровчий пришкільний табір «Орлятко» ( ЗОШ №10).

Міська бібліотека завітала в гості на зелений майданчик. Гра- подорож «Веселимось, граємо, літечко вітаємо!» відбулася на свіжому повітрі. Бібліотекар Гук Л.П. зацікавила дітей розповіддю про літні місяці та народні прикмети,оглядом літератури «Канікули з книгою. Рекомендуємо прочитати».

Із задоволенням діти приймали участь у конкурсах загадок, іграх «Їстівне – неїстівне», «Що взяли із собою в табір?», «Книга вчить», «Улюблені герої».

Бібліотека завжди дає маленьким читачам те, чого вони найбільше потребують: сердечну увагу, тепле спілкування та цікаву книжку, яка може стати найулюбленішою в житті.

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 1534 | Додав: tetyana | Теги: пришкільний табор «Орлятко», ЗОШ №10, новини 2014 року, Бібліоканікули | Рейтинг: 1.0/1