П`ятниця, 29.03.2024, 14:54 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Жовтень » 15 » Де козак, там і слава!
Де козак, там і слава!

З поміж усіх християнських свят особливо шанованих в Україні є свято Покрови Пресвятої Богородиці. 14 жовтня також святкують і День українського козацтва. Недарма козаки вважали Богородицю своєю берегинею та заступницею.

Разом з групою подовженого дня (вчитель Дмитрук І.М.) працівники бібліотеки провели гру- вікторину «Життя - буття козаків». Бібліотекар Гук Л.П. ознайомила дітей із славетною історією періоду козацтва, їх побутом, укладом життя, з літературою про козаків. Із задоволенням учні взяли участь у вікторинах «Козацька жартівлива», «Дай правильну відповідь» та грі «Козацький калейдоскоп». Позитивні емоції діти отримали від перегляду мультфільму «Як козаки куліш варили».

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1095 | Додав: tetyana | Теги: Дмитрук Ірина Миколаївна, група подовженого дня, новини 2014 року, день українського козацтва | Рейтинг: 1.0/1