П`ятниця, 19.04.2024, 23:44 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Січень » 15 » День народження «Вікіпедії»
День народження «Вікіпедії»

Сучасне життя наповнене щоденним знайомством з новими сайтами у мережі Інтернет. А кожен сайт має свою дату народження. Саме 15 січня відзначається День народження сайту «Вікіпедія» - загальнодоступної електронної енциклопедії, зміст якої створюють ентузіасти.

Власник сайту - американська некомерційна організація «Фонд Вікімедіа», що має 39 регіональних представництв. Назву енциклопедії утворено від англійських слів wiki (вікі - технологія, що лежить в основі функціонування сайту; запозичене слово з гавайської мови, має значення «швидко») і encyclopedia (енциклопедія).

«Вікіпедія» допомагає людям долати «інформаційну бідність». Тільки вільний доступ до інформації – обов’язкова умова подальшого розвитку людства.

Цей незвичний день народження відсвяткували у Білицькій міській бібліотеці учні 11 класу з класним керівником Тюріною Н.О. та бібліотекарями.

Ми, користувачі Інтернету, бажаємо енциклопедичним сайтам, зокрема «Вікіпедії», бути правдивими джерелами інформації і надавати її нам в повному обсязі фактів, а розмірковувати над ними ми будемо самі.

З Днем народження, «Вікіпедіє»!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1226 | Додав: tetyana | Теги: Тюріна Н.О., новини 2014 року, про свята | Рейтинг: 1.0/1