Четвер, 25.04.2024, 06:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Січень » 16 » Добрий вечір вам у хаті!
Добрий вечір вам у хаті!

За вікном морозний січень, плете своє мереживо зима- чарівниця, а в міській бібліотеці завжди тепло, затишно і дуже цікаво! Напередодні Нового року за старим стилем у День Василя для учнів корекційного класу ЗОШ №10 ( кл. керівник Гапон В.Д.) бібліотекарем Гук Л.П. був проведений народознавчий урок «Новорічні свята».

Діти дізналися не тільки, хто такий Василь Великий, але і про традиції свята та народні прикмети цього дня. Із задоволенням школярі розповідали колядки і співали щедрівки та засівки, обмінювалися своїми враженнями про обряд посівання.

Кожна така зустріч у бібліотеці несе в собі не тільки корисну інформацію для дітей, але і багато радощів та позитивних емоцій.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 1101 | Додав: tetyana | Теги: новини 2015 року, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 0.0/0