П`ятниця, 29.03.2024, 00:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Лютий » 26 » Навчи своє серце добру!
Навчи своє серце добру!

Доброта – це щедрість людського серця, розуміння, співчуття, любов до всього живого. Потреба в ній – повсякчасна. Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство. Саме про це йшла мова в міській бібліотеці на уроках доброти.

Бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. провела уроки «Все починається з тебе» з корекційним класом ЗОШ №10 (кл. керівник Гапон В.Д.) та учнями кімнати школяра «Факел» (педагог організатор Колпак О.М.). З увагою діти слухали притчу «Добро і зло», оповідання В.Сухомлинського «Зла мати і добра тітонька», брали участь у ігровому конкурсі «Добро чи зло?».

На пам’ять про зустріч школярі залишили бібліотеці намальовані сердечки як символ доброти та любові. Завершився захід переглядом мультфільму «Планета добрих справ».

Такі заходи мотивують дітей до гуманних вчинків, виховують віру в добро і вміння аналізувати свої дії. Боротьба добра і зла – одвічна тема казок та творів дитячих письменників, які завжди пропонують на дитячому абонементі нашої бібліотеки.

Читайте і вчіться добру!

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 1136 | Додав: tetyana | Теги: Корекційний клас, новини 2015 року, кімната школяра «Факел», Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 0.0/0