Субота, 20.04.2024, 16:07 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Вересень » 24 » Є така держава - Україна!
Є така держава - Україна!

В міській бібліотеці пройшов незвичайний урок: історико- краєзнавчий круїз під назвою «Чудова земля Україна». На цьому заході були присутні учні інклюзивного класу ЗОШ №10 (кл. керівник Гапон В.Д.).

Діти дізналися, що Україна одна з найбільших європейських держав та що на її території проживає понад 110 національностей. Завдяки уявній подорожі присутні ознайомилися з містами України, столицею та стародавніми і сучасними пам’ятками архітектури і культури. Школярі отримали нові знання про державні та народні символи України, козацький побут та велике задоволення від солодких призів та перегляду мультфільму про життя козаків.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 939 | Додав: tetyana | Теги: Гапон Валентина Дмитрівна, інклюзивний клас, новини 2014 року | Рейтинг: 1.0/1