П`ятниця, 19.04.2024, 12:30 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Квітень » 19 » Святкуємо Великдень разом!
Святкуємо Великдень разом!

Справжнє незвичайне та весняне свято відбулося в міській бібліотеці, яке було присвячене найочікуванішому святу всіх дорослих і малюків – Великодню.

Гостями цього чудового дійства стали давні друзі бібліотеки та  учні інклюзивного класу ЗОШ №10 (кл. керівник Гапон В.Д.).Уважно слухали школярі розповідь бібліотекаря Гук Л.П. про історію та традиції православного свята Пасхи, дізналися про те, як розмальовувати писанку, прийняли участь у вікторині. Вони читали вірші, співали веснянки, відгадували загадки.

Особливо сподобалися дітям рухливі ігри, конкурси: «Знайди писанку», «Пасхальна забавлянка», «Відгадай слово». Цікаво та весело минув час у бібліотеці! На згадку про веселу зустріч школярі отримали паску та солодощі.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 973 | Додав: tetyana | Теги: Гапон Валентина Дмитрівна, інклюзивний клас, Гапон В.Д., ЗОШ №10, новини 2014 року, Великодень | Рейтинг: 2.7/3