Четвер, 28.03.2024, 16:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Грудень » 24 » Новорічні дива дарує бібліотека!
Новорічні дива дарує бібліотека!

Напередодні новорічних свят ми всі віримо в справжні дива. Цього року чудову новорічну казку «Зима - чарівниця» подарувала міська бібліотека на грудневому засіданні народознавчого клубу «Калина» учням корекційного класу ЗОШ № 10 (кл. керівник Гапон В.Д.).

Школярі з радістю зустрічали Діда Мороза. Для нього вони читали вірші, співали, кружляли у веселому танку. Додали дітям гарного настрою цікаві ігри, вікторини та конкурси-забавлянки, які провела бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. Велике задоволення учні отримали від солодощів, подарованих Дідом Морозом. Вірте в дива – і мрії здійсняться!

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 833 | Додав: tetyana | Теги: Корекційний клас, народознавчий клуб «Калина», новини 2014 року, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 0.0/0