Четвер, 28.03.2024, 18:13 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Квітень » 11 » Новинки для дитинки!
Новинки для дитинки!

З 1 квітня у бібліотеці функціонує книжкова виставка «Ульотні новинки!», на якій представлені книжкові новинки для молодшого та середнього шкільного віку, а саме для учнів 1, 5 та 7 класів.

На поличці для 7 класу («7 клас, поличка для вас!») учні знайдуть книги про сучасних однолітків та про незвичайні пригоди різних героїв.

На поличці для 5 класу («Налітай, 5 клас!») знайдуться книги з серії «Сучасна дитяча проза» та про пригоди – подорожі Матильди, Чудового Чудовиська або Пустомеликів.

А для наймолодших читачів («Для вас, 1 клас!») бібліотекарі ретельно відібрали книжкові новинки, улюблені багатьма дітьми: знайдуться і книги з пісеньками, і з цікавими віршиками, і з чарівними пригодами!

Відвідувачам бібліотеки виставка дуже сподобалася тим, що на ній у відкритому доступі можна ознайомитися з найкращими зразками художньої літератури для дітей. Ця виставка зацікавила й дорослу категорію, особливо матусь та бабусь, які взяли книги для своїх онуків та діточок.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати та обрати для себе книгу з виставки «Ульотні новинки»!

Категорія: Виставки | Переглядів: 871 | Додав: tetyana | Теги: новини 2014 року, виставка | Рейтинг: 1.0/1