Четвер, 08.12.2022, 01:51 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Березень » 12 » Тарас Шевченко-великий національний пророк
11:57
Тарас Шевченко-великий національний пророкУ березні 2014 року світ відзначає 200 років від дня народження Тараса Шевченка.    Кожна нація має свого генія, визнаного і почутого не тільки нею, а й іншими народами. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. 

З 1 лютого 2014 року в читальному залі бібліотеки експонується постійно діюча виставка «Тарас Шевченко-великий національний пророк».


Книжкова виставка розрахована на широке коло читачів. Виставка містить чотири розділи:
1 розділ «Провісник майбутнього».
2 розділ «Син України – наш Кобзар!».

3 розділ «Поет, художник, мислитель».

4 розділ «Про Тараса знає увесь білий світ».

                    Він був сином мужика

                     і став володарем у царстві духа.

                    Він був кріпаком і став велетнем

                    у царстві людської культури.

                                      І. Франко.

Біографічні твори, які розповідають про життя поета від дитинства до останніх днів, зібрані в розділі «Провісник майбутнього».

Для тих, кого цікавить поезія, приверне увагу розділ «Син України – наш Кобзар!».

Читачам, які надають перевагу живопису, поезії , зможуть знайти цікаву для себе літературу в розділі «Поет, художник, мислитель».

Користувачі, які цікавляться вшануванням пам’яті Т. Г. Шевченка українцями всього світу, можуть знайти літературу в розділі «Про Тараса знає увесь білий світ».

Тематична книжкова виставка «Тарас Шевченко-великий національний пророк»
знайомить широке коло читачів з красою, неповторністю,чарівністю Шевченкового слова, значенням творчості Т. Шевченка для українського народу і всього світу. Вона викликає бажання розповідати, декламувати вивчені вірші, розглядати картини, ілюстрації, малюнки, виховує інтерес до творчості Великого Кобзаря, любов до української мови, рідного краю, України.

Бібліотекарі запрошують всіх мешканців міста відвідати виставку в читальному залі бібліотеки та ще раз відкрити для себе Кобзаря.


Нравится

Подібні новини:


Категорія: Виставки | Переглядів: 1045 | Додав: tetyana | Теги: виставка, новини 2014 року, Тарас Шевченко | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]