П`ятниця, 19.04.2024, 18:50 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Червень » 26 » Права дитини-права на майбутнє
Права дитини-права на майбутнє

Напередодні Дня Конституції України в міській бібліотеці пройшла виховна година «Знай свої права та обов’язки» з дітьми 1-4 та 5-6 класів пришкільного оздоровчого табору ЗОШ №8 «Сонечко» (керівники Денисова Н.С. та Богун Г.Є.)

Бібліотекар Гук Л.П. розповіла присутнім про історію створення Конституції України 1996 року. Але найбільше було акцентовано увагу на Конвенцію ООН про права дитини, яка була створена Генеральною Асамблеєю 20 листопада 1989 року і набула чинності на Україні 27 вересня 1991 року.

Діти дізналися про свої права, починаючи з народження і закінчуючи повноліттям. Найбільше їх зацікавили такі аспекти Декларації,як захист дітей від викрадання, продажу та насильства. Діти енергійно обговорювали не тільки свої права, але і розповідали про свої обов’язки.

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 1060 | Додав: tetyana | Теги: ЗОШ №8, Денисова Н.С., Богун Г.Є., новини 2014 року, пришкільний табор «Сонечко» | Рейтинг: 1.0/1