Четвер, 25.04.2024, 18:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Вересень » 12 » Сюди приходять діти – взнають про все на світі
Сюди приходять діти – взнають про все на світі

Уперше в житті відвідали міську бібліотеку першокласники ЗОШ №10 (кл. керівники Кічма Н.А. і Мамонова О.А.). Діти потрапили в справжнє книжкове місто, де живуть мудрі книги, де завжди весело та цікаво.

Бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. ознайомила учнів з правилами користування бібліотекою, а також провела екскурсію по відділам бібліотеки. Бібліотекар запропонувала малечі гру - подорож «Відкрий книгу, і чудеса починаються». Діти дізналися звідки прийшла книга,що означає слово «бібліотека», як правильно вибрати книгу. Маленькі відвідувачі були у захваті від запропонованих конкурсів та загадок. Із задоволенням вони брали участь в іграх «Долоньки», «Словознайка».

Сподіваємось, що в майбутньому книги дпя цих дітей стануть не лише вірними друзями, а й кращими помічниками в житті.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 953 | Додав: tetyana | Теги: Кічма Н.А., першокласники, Мамонова Олександра Анатоліївна, Знайомство з бібліотекою, новини 2014 року | Рейтинг: 0.0/0