Четвер, 25.04.2024, 20:13 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Травень » 14 » Донеччина моя - мій дім і рідний край
Донеччина моя - мій дім і рідний край

Немов душею п’ю твого труда весну я
                                       У радості степів, у гомоні дібров.
                                       І музику гудків твоїх я знову чую,
                                       Донеччина моя, життя мого любов!
                                                                             В. Сосюра

Донеччино моя ! Земля батьків, рідний край! У ньому простір донецьких степів від берегів теплого Азовського моря на півдні до Святих Гір, покритих прадавнім лісом, на півночі.
Донецька область в існуючих межах утворена 17 липня 1932 року, займає площу 26,5 кв.км з населенням 4622,9 тис.осіб. Протяжність області з півночі на південь – 240км, із заходу на схід - 170 км.

Про все це та багато іншого дізналися учні 4класу ЗОШ №10 (кл. керівник Кічма Н.А.) на незвичайному уроці. Діти разом з працівниками міської бібліотеки відправились в чудову краєзнавчу мандрівку за допомогою гри - подорожі «Стежками рідного краю».

На історичній стежині познайомились школярі з історією та видатними особистостями землі Донецької, на природничій – із численними заповідниками, а з культурними пам'ятками рідного краю - на культурно -мистецькій . Діти із задоволенням взяли участь у вікторинах «Донеччина»,«Як ви знаєте свій рідний край?», проявивши неабияку кмітливість та начитаність.

Перегляд фільму «Сім чудес Донбасу» надихнув дітей на подальше пізнання своєї  малої батьківщини.

Рідна земле в сонячній короні,
                                   Дорога і люба без прикрас –
                                    В сполохах заграв і шапках териконів,
                                    Із співучим іменем Донбас.

Категорія: Рідний край | Переглядів: 2181 | Додав: tetyana | Теги: Кічма Н.А., Донеччина, ЗОШ №10, новини 2014 року | Рейтинг: 1.5/2