Четвер, 25.04.2024, 22:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Квітень » 25 » Захистимо природу Землі!
Захистимо природу Землі!

Зупинися, останній є шанс!
Озирніться , благаю я вас,
Все задумано мудро в природі –
Жити всьому в мирі і згоді!
Не ламайте, не знущайтесь,
Не руйнуйте, не губіть…
Пожалійте, приголубте,
Нагодуйте, оживіть!
В квітні ми відзначаємо Всесвітній день Землі. Сьогодні екологічні проблеми нашої планети, бережне ставлення до матінки - природи є однією із найактуальніших тем сучасного життя. Наша бібліотека не залишилася осторонь цієї проблеми. Нещодавно з учнями спеціального і 3 класів ЗОШ №10 бібліотекарі провели екологічний репортаж: «Збережемо природу разом».

$CUT$

Діти зустрілися з лікаркою природи, провели чудову подорож лісом та стежками рідного краю. Вони із задоволенням читали вірші про природу, відгадували загадки. Запам’ятався дітям і чарівний мікрофон, в який вони висловлювали свої побажання всьому людству щодо збереження природи. Так давайте будемо відповідальними за стан навколишнього середовища. Дехто думає, що один кинутий на тротуар папірець нічого не змінить, але це не так. Люди, будьте бережливими до природи, не руйнуйте і не губіть їх краси і величі!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1942 | Додав: tetyana | Теги: новини 2013 року, Всесвітній день Землі | Рейтинг: 1.0/1