П`ятниця, 29.03.2024, 11:43 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Листопад » 7 » Цвіти і сяй, моя державна мово!
Цвіти і сяй, моя державна мово!

Ти постаєш в ясній обнові,
                                        Як пісня, линеш, рідне слово,
                                        Ти наше диво калинове,
                                        Кохана материнська мово!
                                                                (Д. Білоус)

Щорічно, бібліотека проводить масові заходи, до Дня української писемності та мови, які відзначаються згідно указу Президента України 9 листопада. Але засновано його було значно раніше – ще в 1917 році – на честь преподобного Нестора – літописця. Він став гідним послідовником творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Цього разу до бібліотеки завітали учні 5 класу ЗОШ №10 (класний керівник Бикова В. Г.).

Із задоволенням діти брали участь у мовному ранку «Українську мову знай – гарно й чемно розмовляй». До уваги дітей бібліотекарі запропонували декілька мовних завдань. Це і бліц – інтерв’ю з мікрофоном , і «Мовна забавлянка» і жартівлива вікторина. Діти були у захваті від мовної вправи «Словникар». Учні показали себе справжніми знавцями української мови. У нагороду отримали солодкі призи та гарний настрій.

Категорія: Рідна мова | Переглядів: 1500 | Додав: tetyana | Теги: новини 2013 року | Рейтинг: 1.0/1