Четвер, 25.04.2024, 17:45 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Червень » 16 » Екскурсії до бібліотеки
Екскурсії до бібліотеки

Прийшло зелене та веселе літо, осяяло усміхнені обличчя й повело дітей сонячними зайчиками до відчинених дверей Білицької міської бібліотеки! Радо зустріли бібліотекарі учнів 5, 7,8 класів під керівництвом Гарбуз А. Ю., Севастьянової Т.Ф., Зінкевич Т.М. ЗОШ № 9.

Бібліотекар провела учнів світлими стежинками книжкових шаф з довідковою літературою, галузевою та найулюбленішою дітьми художньою літературою.

Ігровий куточок на відділі дитячого абонементу допоміг визначити переможця серед гравців – любителей стільникових ігор, відділ дорослого абонементу зустрів гостей привітно, повідав невеличку історію з краєзнавства, а читальна зала у своїй зоні WI – FI подарувала радість спілкування з друзями та близькими.

У бібліотеці усім так сподобалось, що не хотілося її залишати ані дітям, ані керівникам! Але все ж таки час не стоїть на місці, тому, набравши книжок, діти попрощалися з інформаційно насиченими відділами бібліотеки та пообіцяли прийти ще найближчим часом.

До нових зустрічей, дорогі гості!

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 985 | Додав: tetyana | Теги: Гарбуз А. Ю., Зінкевич Т.М., ЗОШ № 9, Севастьянова Т.Ф., Бібліоканікули, новини 2014 року | Рейтинг: 1.0/1