П`ятниця, 19.04.2024, 06:16 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Березень » 26 » Конкурс дитячого читання “Найкращий читач міста - 2015 ”
Конкурс дитячого читання “Найкращий читач міста - 2015 ”

Перед книгою вiками схиляло в шанобi голову людство , вважаючи її святинею. Книга - справжнiй маг. Читаючи , уявляємо себе чарiвниками , здатними розумiти мову речей, рослин i тварин. Скiльки дивовижних таємниць вiдкривається нам завдяки книгам. Скiльки безцiнних скарбiв трапляється на шляху читачiв. Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Вона відкриває нам світ, допомагає уявити минуле, заглянути в майбутнє. Тому головним завданням бібліотек є зробити книгу супутником життя, а не тільки навчальних знань.

З цього приводу був проведений 2-й етап конкурсу дитячого читання "Найкращий читач міста - 2015″, який відбувся в Білицькій міській бібліотеці. До програми конкурсу були залучені переможці першого етапу конкурсу серед учнів 6-8 класів ЗОШ №8, №9, №10, №11.

До складу журі входили: Краснопольська Т.В. завідуюча Білицькою міською бібліотекою, Гук Л.П. бібліотекар дитячого відділу обслуговування міської бібліотеки, Петрова Т.О. бібліотекар ЗОШ №10, Міськова Н.В. бібліотекар ЗОШ №8, Трач Ганна Геннадіївна бібліотекар ЗОШ №9, Климко Любов Іванівна бібліотекар ЗОШ №11.

Учасники відбіркового туру відповідали на запитання вікторини, розповідали про свої книжкові уподобання, аналізували прочитані книги. Усі діти продемонстрували свою начитаність, ерудицію та артистичність.

Переможцями конкурсу дитячого читання «Найкращий читач міста - 2015 » стали: Пащенко Микита учень 6 класу ЗОШ №9, Мирошниченко Олена учениця 7 класу ЗОШ №11, Харченко Діна учениця 8 класу ЗОШ №10, Просянік Вадим учень 8 класу ЗОШ №11.

Ми щиро вітаємо наших переможців. Бажаємо їм міцного здоров’я, натхнення та великих досягнень у навчанні.

Категорія: Конкурси | Переглядів: 858 | Додав: tetyana | Теги: новини 2015 року, Конкурс | Рейтинг: 1.0/1