Субота, 27.04.2024, 01:22 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Січень » 2 » Новий рік дарує казку
Новий рік дарує казку

Чарівниця – зима до дітей гостею прийшла, багато веселих свят принесла! А найулюбленіше дитяче свято – Новий рік – усі негаразди за поріг! Головний обов’язок дорослих - дарувати дітям радість.

Саме це і робили бібліотекарі Л.П.Гук і Н.В.Піщенко для школярів 3 класу ЗОШ №10 (кл. керівник І.В.Науменко). Вони влаштували театралізоване свято «Новорічний вітер казкових пригод».

Яке ж свято без казкових героїв? Завітав до дітвори чарівник із Хогвардсу Гаррі Поттер та начаклував лісове створіння Кікімору, яка хотіла робити всім дітям неприємності. Магія хлопчика і гарний настрій гостей змогли «перезавантажити» Кікімору і зробити її доброю. Потім до бібліотеки завітав Голуб Миру і приніс усім українським дітям послання з найкращими побажаннями. Головними гостями свята були Дід Мороз та Снігуронька.

Діти заздалегідь приготували для них малюнки, листи, вивчили вірші, пісні, а дівчатка-сніжинки закружляли у чарівному танку. Усіх школярів порадували солодкі та корисні подарунки – цукерки та блокнотики для запису своїх мрій і побажань.

Ведуча казкового дійства Л.П. Гук вміло керувала святковим настроєм дітей і чарівних героїв та запросила всіх на щоденні відвідини такої необхідної в житті кожного жителя та завжди привітної бібліотеки.

Щасливих зимових свят!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 981 | Додав: tetyana | Теги: І.В.Науменко, новий рік, новини 2015 року | Рейтинг: 0.0/0