П`ятниця, 29.03.2024, 01:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Вересень » 18 » Михайло Коцюбинський – великий письменник
Михайло Коцюбинський – великий письменник

Михайло Михайлович Коцюбинський - класик української літератури кінця ХІХ - початку ХХ століть, письменник – новатор. 17 вересня 2014 року митцю 150 років від дня народження.

Усьому світові відомі твори нашого співвітчизника. Михайла Коцюбинського називали Сонцепоклонником і Соняхом. У своїх творах він оспівував цвіт яблуні, жайворонкову пісню, дитячі очі, малював людську біду і красу. Цій знаменній події був присвячений літературний лабіринт «Сторінками творчості М. М. Коцюбинського», проведений 17 вересня у приміщенні бібліотеки з учнями 10 класу ЗОШ №10 (кл. керівник Л.А.Харченко).

Бібліотекар Н.В.Піщенко цікаво розповіла школярам біографію великого письменника, ознайомила з літературою, яку може запропонувати бібліотека для додаткового вивчення творчості М.Коцюбинського. Був переглянутий бук трейлер, присвячений повісті «Тіні забутих предків».

Відбулося гаряче обговорення подій твору. Літературний лабіринт привів усіх присутніх до висновку, що творчість Михайла Коцюбинського яскрава, інколи таємнича, багатогранна, у деяких аспектах дуже незвична, але вивчення її потрібне кожному свідомому українцю, тому що це – наша пам'ять, наша історія.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 833 | Додав: tetyana | Теги: Коцюбинський, Л.А.Харченко, новини 2014 року, Харченко Лідія Анатоліївна | Рейтинг: 1.0/1