П`ятниця, 29.03.2024, 12:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Вересень » 20 » Подорож до бібліотеки
Подорож до бібліотеки

До бібліотеки завітала старша група «Сонечко» з вихователем Горбань О.Г. дитячого садочку «Дзвіночок». Відвідувачів зустріла бібліотекар дитячого відділу Гук Л.П.,яка на час екскурсії перетворилась на БібліоЗнайку.

БібліоЗнайка провела дітвору чарівними краєвидами бібліотеки. Малеча з дзвінкою радістю подивилась і потримала у руках поробки з виставок «Малюнковий калейдоскоп» та «Фантазуй і вигадуй», помандрувала книжковими поличками інших виставок: «На вітрилах в море книжкове», «Бібліотерапія», «Захистимо планету разом», «Корінням давній мій Донбас», побувала у народознавчих куточках читального залу: «Україна - мій духмяний дивосвіт», «Держави славна назва - Україна», «Мов джерельна вода, рідна мова моя».

Діти подивились на гаряче серце бібліотеки – алфавітний каталог. Маленькі відвідувачі ознайомились з переліком дитячих періодичних видань, які отримує бібліотека, з довідковою та художньою літературою відповідно віку.

БіюліоЗнайці своїми дивовижними розповідями про цікаве книжкове життя вдалося так причарувати дітей, що вони не бажали залишати бібліотеку! Час пролетів швидко, але з великою користю! БібліоЗнайка буде чекати на вас, маленькі читачі!

Категорія: Співпраця з ДНЗ №12 «Дзвіночок» | Переглядів: 1207 | Додав: tetyana | Теги: новини 2013 року | Рейтинг: 1.0/1