Субота, 27.04.2024, 06:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Березень » 27 » Диво на ім'я Книга!
Диво на ім'я Книга!

Традиційно всі бібліотеки України в березні місяці проводять Всеукрїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Своєю історією ця традиція сягає далекого 1944року. Серед її завдань – заохочення дітей до систематичного читання, популяризація найкращих надбань української та світової літератури.

Цьогорічний Тиждень дитячої книги в бібліотеці-філії №4 був, як завжди, насичений і цікавий. Його відкрила виставка «Книжковий круїз», яка призначена для дітей середнього та старшого шкільного віку. Для учнів 3 класу ЗОШ №10 (кл. керівник Науменко І.В.) бібліотекар Гук Л.П. провела захоплююче книжкове асорті «Книжки в сумці, а розвага на думці».

Із задоволенням діти брали участь у вікторинах «Герої казок», «З народної скарбнички», у ігровому конкурсі «Чарівні слова з веселої скриньки». Особливо сподобався дітям літературний конкурс «Сам собі автор», в якому школярі відчули себе письменниками. Гра-мандрівка «Книжкове королівство» з елементами бібліотечного уроку допомогла дітям групи продовженого дня ( вихователь Дьоміна К.С.) ознайомитися зі структурою книги, новими книжковими новинками дитячого абонементу. Правила користування книгою були закріплені переглядом мультфільму «Гришчини книжки».

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 859 | Додав: tetyana | Теги: Науменко І.В., новини 2015 року, Дьоміна К.С., група продовженого дня | Рейтинг: 0.0/0