Субота, 27.04.2024, 05:54 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Квітень » 10 » Курс на вибір професії, капітане!
Курс на вибір професії, капітане!

Професія – моя наснага, мій політ, моя мрія, моє майбутнє… Для того, щоб кожен школяр, який стоїть на порозі вирішення питання – ким бути, не помилився з вибором, Білицька міська бібліотека провела корисний і цікавий відеоекскурс «Професії, які ми обираємо» для учнів 9-го класу ЗОШ № 8 (класний керівник Уварова С.В.)

Вдалий перебіг заходу завдячує великій кількості вікторин та конкурсів (вікторини «Професійна», «Відгадай професію за малюнком», конкурси «Доведи, що обрана професія найкраща», «Малюю свій портрет у променях сонця»), спільним обговоренням важливих питань ( «Чи повинна освіта бути постійною?», «Престижна або непрестижна професія – реальність чи міф», «Взаємозалежність професій – безперечний факт»), переглядом відеоролика «Яка професія найкорисніша?». А цікава добірка інформації про спеціальності, що користуються попитом на трудовому ринку України, допоможе учням чіткіше зорієнтуватися у безкрайньому світі професій. Бібліографічний посібник «Обирай професію для себе», складений бібліотекарем дорослого абонементу, дасть можливість бажаючим взяти правильний курс при виборі свого майбутнього. Солодкий приз «закріпив» знання проведеного заходу.

Бажаємо вам, дорогі друзі та читачі, мати можливість самореалізуватися та проявити себе!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 994 | Додав: tetyana | Теги: ЗОШ №8, новини 2015 року | Рейтинг: 0.0/0