Четвер, 18.04.2024, 23:10 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Лютий » 24 » Немає кращої землі, ніж наша Україна
Немає кращої землі, ніж наша Україна

В читальному залі бібліотеки для користувачів-дітей бібліотекарі оформили книжкову виставку «Немає кращої землі, ніж наша Україна».

Перший розділ:"Могутня ріка нашої історії". З книг, що представлені в цьому розділі читачі дізнаються про найяскравіші сторінки нашої історії.

Другий розділ: «Свята моєї батьківщини». Кожне свято - це радість, це спілкування. Усі вони пов'язані з давніми традиціями та визначними історичними подіями.

Трєтій розділ: "Краса і загадковість рідної землі". В книжках, які розміщені в цьому розділі, користувачі знайдуть твори про природу України, про рідний край.

Четвертий розділ: "Звучи, моя мово чарівна". В розділі представлені книги, які відкривають двері в цікавий світ рідної мови.

Сподіваємось, що представлені книги захоплять кожного користувача бібліотеки своїми подіями та історіями.

Категорія: Виставки | Переглядів: 1242 | Додав: tetyana | Теги: новини 2015 року, виставка, україна, Рідна мова | Рейтинг: 1.0/1