П`ятниця, 19.04.2024, 22:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Березень » 7 » Птахи прилетіли – на крилах весну принесли!
Птахи прилетіли – на крилах весну принесли!

Березень – перший місяць весни – за старих часів вважався священним місяцем у багатьох народів.Серед весняних свят, які відзначають в Україні, є свято Обретіння. Воно припадає на 9 березня. У цей час усі птахи у вирії повертали голови до рідного краю.

З давніх-давен журавлів називали «веселиками», а коли бачили в небі жаворонків люди говорили: «До Бога летять молитися». А ластівка, яка залітала у вікно, символізувала звістку або прихід гостей. Про все це дізналися відвідувачі міської бібліотеки.

Для них бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. провела тематичний огляд літератури «Ой, весела в нас весна». Зацікавила дітей і підбірка запропонованої літератури, і справжня шпаківня. Діти пообіцяли зробити з татами та дідусями шпаківні, щоб розвісити їх у міському парку. А найкращим результатом огляду стали книги, взяті з виставки школярами.

Категорія: Народні свята | Переглядів: 1189 | Додав: tetyana | Теги: Обретіння, про свята, новини 2015 року, тематичний огляд літератури | Рейтинг: 0.0/0